Volüüm ripsmete paigaldamise, hooldamise, eemaldamise ja kaunistamise koolitus!

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus (ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus on mõeldud kogemustega ripsmetehnikule, kes oskab paigaldada, hooldada ja eemaldada ripsmed klassikalisel meetodil ja on eelnevalt läbinud modelleerimist ja õiget ripsmetehnika programmi.

Koolituse läbinud õpilane:

oskab teostada iseseisvalt volüümripsmete paigaldamist, hooldust, kaunistust. Omandab teadmisi volüümripsmetest.

Koolituse kavas:

Volüümripsmetest, lehviku harjutamine (erinevad tehnikad), praktiline töö kliendiga, pildistamine

(Koolitus ei sisalda modelleerimist ja täiusliku tulemuse infot)

Maksumus: 390 €

Stardikomplekt: 100 €

Ripsmed 1 mix. karp (volüüm), liim, eelhooldusvahend, eemaldusvahend, desinfitseerimisvahend, pintsetid 2 tk.,

ripsmekamm, liimi-ripsmealus, kirurgiline teip, geelipadjad 5 paari, mikroharjad, foolium, ühekordne müts.

Hind sisaldab teooria materjale, praktiliseks osaks õppevahendeid:(paigaldamine, hooldus, eemaldus, kaunistus).

Teooria kestus 4 ak. tundi, praktiline osa 6 ak. tundi.

Õppemaht: 10 akadeemilist tundi (1 õppepäev)

Õppekeel: EST / RUS

Toimumisaeg: Iga nädal

Nõue: ripsmetehniku kogemus, klassikalised ripsmed

Päevakava:

09:00 – 12:00 Teooria. Toodete tutvustus,

töökoha ettevalmistus, töö järjekord.

12.30 - 16:30 Praktiline töö kliendiga

(paigaldus, eemaldus, vahehooldus, kaunistus) Tagasiside

Koolitaja: Viktoria Stankus

Iluravi Rahvusvaheline Erakool väljastab lõputunnistuse kui õppekava on läbitud täies mahus, vastasel juhul saab õpilane tõendi läbitud programmist. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse praktiliste ülesannete teostamise käigus.

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

RegistreerimineAvaldus

Grupp: 2-6 osalejat​