Volüüm ripsmete paigaldamise, hooldamise, eemaldamise ja kaunistamise koolitus!

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus (ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus on mõeldud kogemustega ripsmetehnikule, kes oskab paigaldada, hooldada ja eemaldada ripsmed klassikalisel meetodil ja on eelnevalt läbinud modelleerimist ja õiget ripsmetehnika programmi.

Koolituse läbinud õpilane:

oskab teostada iseseisvalt volüümripsmete paigaldamist, hooldust, kaunistust. Omandab teadmisi volüümripsmetest.

Koolituse kavas:

Volüümripsmetest, lehviku harjutamine (erinevad tehnikad), praktiline töö kliendiga, pildistamine

(Koolitus ei sisalda modelleerimist ja täiusliku tulemuse infot)

Maksumus: 330 €

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 90 €

Ripsmed 1 mix. karp (volüüm), liim, eelhooldusvahend, eemaldusvahend, desinfitseerimisvahend, pintsetid 2 tk.,

ripsmekamm, liimi-ripsmealus, kirurgiline teip, geelipadjad 5 paari, mikroharjad, foolium, ühekordne müts.

Hind sisaldab teooria materjale, praktiliseks osaks õppevahendeid:(paigaldamine, hooldus, eemaldus, kaunistus).

Teooria kestus 4 ak. tundi, praktiline osa 6 ak. tundi.

Õppemaht: 10 akadeemilist tundi (1 õppepäev)

Õppekeel: EST / RUS

Toimumisaeg: Iga nädal

Nõue: ripsmetehniku kogemus, klassikalised ripsmed

Päevakava:

09:00 – 12:00 Teooria. Toodete tutvustus,

töökoha ettevalmistus, töö järjekord.

12.30 - 16:30 Praktiline töö kliendiga

(paigaldus, eemaldus, vahehooldus, kaunistus) Tagasiside

Koolitaja: Viktoria Stankus

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

RegistreerimineAvaldus

Grupp: 2-6 osalejat​