Täiuslik ripsmetehnika + Volüüm ripsmete paigaldamise, hooldamise, eemaldamise ja kaunistamise koolitus!

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus (ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus on mõeldud kogemustega ripsmetehnikule, kes oskab paigaldada, hooldada ja eemaldada

ripsmed klassikalisel meetodil. Programmis on volüümripsmed, modelleerimine, täiuslik tulemus ja RV võistluste (üld) kriteeriumid.

Koolituse läbinud õpilane:

oskab teostada iseseisvalt ja õigesti ripsmete paigaldamist,

hooldust, kaunistust. Oskab modelleerimist. Omandab

teadmisi, mis võimaldavad töötada professionaalsena

ripsmetehnikuna. Koolituse tulemusena töö kvaliteet

paraneb.

Koolituse kavas:

• Täiusliku ripsmetehnika saladused (teooria)

• Volüümripsmed (erinevad tehnikad)

• Praktiline osa (täiuslik tulemus)

• Pildistamine

• Hindamine

Maksumus: 390 €

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 80 €

Ripsmed 1 mix. karp (volüüm), liim, eelhooldusvahend, eemaldusvahend, desinfitseerimisvahend, pintsetid 2 tk.,    käärid, ripsmekamm, pump, liimi-ripsmealus, kirurgiline teip, geelipadjad, mikroharjad, foolium, ühekordne müts

Hind sisaldab teooria materjale, praktiliseks osaks õppevahendeid: (paigaldamine, hooldus, eemaldus, kaunistus).

Õppemaht: 10 akadeemilist tundi (1 õppepäev)

Õppekeel: EST / RUS

Toimumisaeg: Iga nädal

Nõue: ripsmetehniku kogemus (klassikalised ripsmed)

Päevakava:

09:00 – 11:30 Teooria

11:30 -12:00 Lõuna

12.00 - 16:30 Praktiline töö modelliga. Tagasiside.

Oma instrumendid võta kaasa!

Koolitajad:  Viktoria Stankus; Oksana Žužlova

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Kursustele registreerimine: Avaldus

Grupp: 2-6 osalejat​