Vali sobiv programm:

- Ripsmete keemilise värvimise ja kulmude kujundamise koolitus

Koolituse läbinud õpilane oskab:

keemiliselt värvida ripsmed ja kulmud, oskab kasutada pintsette ja automaat pintsette kulmude modelleerimisel, tunneb õiget tehnoloogiat, hügieeni ja klienditeenindust!

Maksumus:  250 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale, pintsett, ripsme- ja kulmuvärvid, oxidant, värviplekieemaldaja, vaseliin, värvisegamiskauss, silmakaitsepaberid, pintsel.

Õppemaht: 6 akadeemilist tundi

Õppekeel: EST/RUS

10.00 Teooria.

12.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

13.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

Tagasiside.

Koolitaja: Viktoria Stankus

Vajalikud kliendid leiab õpilane ise!

Koolituse edukalt läbinu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse.

Koolitus alustab, kui sellele on registreerunud piisav hulk osavõtjaid.

Õppekohad täidetakse registreerimise järjekorras

- Ripsmete, kulmude keemilise värvimise ja henna kulmude kujundamise koolitus

Koolituse läbinud õpilane oskab:

keemiliselt värvida ripsmed ja kulmud, oskab kujundada kulme hennaga, oskab kasutada pintsette ja automaat pintsette kulmude modelleerimisel, tunneb õiget tehnoloogiat, hügieeni ja klienditeenindust!

Maksumus:  330 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale, pintsett, ripsme- ja kulmuvärvid, oxidant, henna, õli, värviplekieemaldaja, vaseliin, värvisegamiskauss, silmakaitsepaberid, pintsel, kulmupliiats.

Õppemaht:  10 akadeemilist tundi

Õppekeel: EST/RUS

10.00 Teooria.

12.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

14.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

15.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 3 ( kulmude kujundamine ja hennaga värvimine)

Tagasiside. Vajalikud kliendid leiab õpilane ise!

Koolitaja: Viktoria Stankus

Koolituse edukalt läbinu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse.

Koolitus alustab, kui sellele on registreerunud piisav hulk osavõtjaid.

Õppekohad täidetakse registreerimise järjekorras

- “Täiuslikud kulmud”​

Ripsmete keemiline värvimine ja kulmude kaasaegne modelleerimine

Koolituse läbinud õpilane oskab:

keemiliselt värvida ripsmed ja kulmud, kasutada Botoksi, oskab kujundada kulme hennaga, oskab kasutada pintsette, vaha ja niidi kulmude modelleerimisel, tunneb õiget tehnoloogiat värvimisel, värvikujundust, hügieeni ja klienditeenindust!

Modelleerimine, näo tüübid, kulmu vormid, kulmude korrigeerimine niidi, vaha ja pintseti abil. Koloristika, ripsmete keemiline värvimine, kulmude värvimine hennaga, kulmu meik, kulmu ja ripsme Botox.

Maksumus:  350 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale.

Õppemaht: 11 akadeemilist tundi

Õppekeel: EST/RUS

09.00 -12.00 Teooria

12.00 -12.30 Lõuna

12.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete keemiline värvimine, kulmude modelleerimine, korrigeerimine, värvimine)

14.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (kulmude modelleerimine, korrigeerimine, värvimine)

17.00 Tagasiside

Koolitaja:  Oksana Žužlova

Vajalikud kliendid leiab õpilane ise!

Koolituse edukalt läbinu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse.

Kvaliteetseks väljaõppeks vajalikud professionaalsed töövahendid on kohustuslikud koolituse läbiviimiseks.