Ripsmete keemilise värvimise ja kulmude kujundamise koolitus

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus (ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus sobib nii algajale, kui ka täiendkoolitusena kulmutehnikule või iluteenindajale.

Koolituse läbinud õpilane oskab:

• keemiliselt värvida ripsmed ja kulmud,

• oskab kasutada erinevaid värve ja vahendeid

• oskab kasutada pintsette ja automaat pintsette kulmude modelleerimisel,

• oskab nõustada klienti ning soovitada tooteid koduhoolduseks,

• tunneb õiget tehnoloogiat,

• õpib hügieeni ja klienditeenindust

• teab tööohutust ja ergonoomikat

• teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

Maksumus:  250 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale.

Õppemaht: 6 akadeemilist tundi

Õppekeel: EST/RUS

Toimumisaeg: registreerimisel

Grupp:  2-8 osalejat

Päevakava:

10.00 - 11:30 Teooria (tutvume vahenditega, värvidega, protseduuri järjekord, näidustused ja vastunäidustused, klienditeenindus)

12.00 - 13:30 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

13.30 - 14:30 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

Tagasiside.

Koolitaja: Viktoria Stankus

Õppemeetodid: Koolituses kasutatakse grupiõppena loenguvormi, praktilist väljaõpet, individuaalõpet mis viiakse läbi kooli vastavates õppe- ja praktikaklassides.

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Registreerimine: Avaldus

Grupp: 2-6 osalejat​

“Täiuslikud kulmud”​

Ripsmete keemiline värvimine ja kulmude kaasaegne modelleerimine ja hennaga värvimine

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus

(ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus sobib nii algajale, kui ka täiendkoolitusena

kulmutehnikule või iluteenindajale

Koolituse läbinud õpilane oskab:

• keemiliselt värvida ripsmed ja kulmud,

• oskab valida õiget värvi, teab õiget retseptuuri

• kasutada kulmukarvale mõeldud Botoksi,

• oskab kujundada kulme hennaga,

• oskab kasutada pintsette, vaha ja niidi kulmude modelleerimisel,

• tunneb õiget tehnoloogiat värvimisel,

• oskab värvikujundust,

• oskab nõustada klienti ning soovitada tooteid koduhoolduseks,

• õpib hügieeni ja klienditeenindust

• teab tööohutust ja ergonoomikat

• teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

Programmis on:

Modelleerimine, näo tüübid, kulmu vormid, karva ehitus, kulmude korrigeerimine niidi, vaha ja pintsetide abil. Koloristika, ripsmete keemiline värvimine (erinevad värvid ja nende koostis), kulmude värvimine hennaga, kulmu meik (millega ja miks), kulmu ja ripsme Botox, praktika modellide peal. Hügieen ja tööohutus, näidustused ja vastunäidustused.

Maksumus:  350 €​

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks tooteid ja materjale.

Õppemaht: 11 akadeemilist tundi ( 1 õppepäev)

Õppekeel: EST/RUS

Toimumisaeg: registreerimisel

Päevakava:

09.00 -12.00 Teooria

12.00 -12.30 Lõuna

12.30 -14:30 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete keemiline värvimine, kulmude modelleerimine, korrigeerimine, värvimine)

14.30 -16:30 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (kulmude modelleerimine, korrigeerimine, värvimine)

17.00 Test, tagasiside

Koolitaja:  Oksana Žužlova

Õppemeetodid: Koolituses kasutatakse grupiõppena loenguvormi, praktilist väljaõpet, mis viiakse läbi kooli vastavates õppe- ja praktikaklassides.

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

RegistreerimineAvaldus

Grupp: 2-6 osalejat​