Ripsmete keemilise värvimise ja kulmude kujundamise koolitus

Maksumus:  125 €

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 25 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale, pintsett, ripsme- ja kulmuvärvid, oxidant, värviplekieemaldaja, vaseliin, värvisegamiskauss, silmakaitsepaberid, pintsel.

Õppemaht: 6 akadeemilist tundi

10.00 Teooria.

12.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

13.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

Koolituse edukalt läbinu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse.

Koolitus alustab, kui sellele on registreerunud piisav hulk osavõtjaid. Õppekohad täidetakse registreerimise järjekorras

Ripsmete, kulmude keemilise värvimise ja henna kulmude kujundamise koolitus

Maksumus:  200 €

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 30 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale, pintsett, ripsme- ja kulmuvärvid, oxidant, henna, õli, värviplekieemaldaja, vaseliin, värvisegamiskauss, silmakaitsepaberid, pintsel, kulmupliiats.

Õppemaht:  10 akadeemilist tundi

10.00 Teooria.

12.30 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

14.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 (ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine)

15.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 3 ( kulmude kujundamine ja hennaga värvimine)

Koolituse edukalt läbinu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse.

Kvaliteetseks väljaõppeks vajalikud professionaalsed töövahendid on kohustuslikud koolituse läbiviimiseks.

Henna kulmude kujundamise ja värvimise koolitus

Maksumus :  100 €

Hind sisaldab teooria materjali, praktilist koolitust ning harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale.

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 30 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale, pintsett, henna, õli, värviplekieemaldaja, vaseliin, värvisegamiskauss, pintsel, kulmupliiats, niit.

Õppemaht: 8 akadeemilist tundi

10.00 Teooria, kulmude modelleerimine

12.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 1 ( kulmude kujundamine ja hennaga värvimine)

14.00 Praktiline töö oma modelliga nr. 2 ( kulmude kujundamine ja hennaga värvimine)

Registreerimine: https://www.ilukool.ee/avaldus

“Täiuslikud kulmud”​

Ripsmete keemiline värvimine ja kulmude kaasaegne modelleerimine

Modelleerimine, näo tüübid, kulmu vormid, kulmude korrigeerimine nidi, vaha ja pintseti abil. Koloristika, ripsmete keemiline värvimine, kulmude värvimine hennaga, kulmu meik, kulmu ja ripsme Botox

Maksumus:  300 €

Koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid: 30 €

Hind sisaldab teooria materjali, harjutamiseks vajalikke tooteid ja materjale.

Õppemaht: 11 akadeemilist tundi

Õppekeel: EST/RUS

09.00 -12.00 Teooria

12.00 -12.30 Lõuna