Maniküür-Pediküür

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus

(ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Kursuse läbinud õpilane:

• oskab teostada erinevaid käte ja jalgade hooldusi

• oskab teostada käte- ja jalgade massaaži, teab massaaži näidustusi ja vastunäidustusi

• oskab kirjeldada ja ära tunda erinevaid küünte ja nahahaigusi ja nende tekkepõhjuseid

• oskab valida ja kasutada õiged hooldusvahendeid

• oskab valida ja kasutada protseduuris õiged instrumente

• oskab nõustada klienti ning soovitada tooteid koduhoolduseks

• oskab SPA hooldusi

• oskab korrektselt lakkida küüsi

• teab ilusalongi sisustus ja seadmetele esitatavad nõuded

• teab tööohutust ja ergonoomikat

• teab tööandja ja töövõtja õigused ja kohustused

• teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

• teab ilu - ja isikuteenuste osutamisel kasutatavate seadmete ja instrumentide dekontaminatsiooni

Kursus on mõeldud algajale, huvilistele ja ka neile, kellel on vähene kogemus, täiendkoolitusena.

Kursuse maksumus: 1200 EUR

Hind sisaldab teooria materjale ja praktilisel osal õppevahendeid.

Hind ei sisalda instrumente!

Vajalikud instrumendid (kohustuslik): 100 EUR (viilid, küünenahatangid (1), küünetangid, küünenahalükkaja, tolmu hari, pediküüri raspel, rasplikleebised, metallist küüneviil, metallist küünenahalükkaja, skalpell jm.)

Õppemaht: 96 akadeemilist tundi (8 õppepäeva). Sh. teooria ja praktiline töö 72 tundi, iseseisev töö 24 tundi.

Programm:

Teoreetiline väljaõppe: Käte ja jalgade anatoomia, aparatuur, desinfektsioon, sterilisatsioon, küünte- ja nahahaigused, esmaabi, hügieen, käte ja jalgade kosmeetilised probleemid ja hooldused. Protseduuride teostamise kord ja järjekord, klienditeenindus.

Praktiline väljaõppe: kätemassaaž, klassikaline maniküür, SPA maniküür, küünte lakkimine, jalamassaaž, klassikaline pediküür, SPA pediküür, varbaküünte lakkimine.

Toimumisaeg:  vt. koolituskalender

Grupp: 4-6 õpilast

Päevade kava:

1 päev:

10:00 - 12:00 teooria maniküür

12:00 - 12:45 lõuna

12:45 - 16:00 praktiline töö omavahel (või modell)

2 päev:

10:00 - 12:00 teooria pediküür

12:00 - 12:45 lõuna

12:45 - 16:00 praktiline töö omavahel (või modell)

3 päev:

4 päev:

5 päev:

6 päev:

7 päev:

14:30 - klient SPA pediküür

8 päev:

10:00 - 11:00 kirjalik test

11:00 - 13:00 klient SPA maniküür eksam, praktiline töö

13:00 - 13:30 lõuna

13:30 - klient SPA pediküür eksam, praktiline töö

Koolitaja: Viktoria Stankus

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise. Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Kursustele registreerimine: Avaldus