Maniküür

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus

(ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Kursuse läbinud õpilane:

• oskab teostada erinevaid käte hooldusi

• oskab teostada kätemassaaži, teab massaaži näidustusi ja vastunäidustusi

• oskab kirjeldada ja ära tunda erinevaid küünte ja nahahaigusi ja nende tekkepõhjuseid

• oskab valida ja kasutada õiged hooldusvahendeid

• oskab valida ja kasutada protseduuris õiged instrumente

• oskab nõustada klienti ning soovitada tooteid koduhoolduseks

• oskab SPA hooldusi

• oskab korrektselt lakkida küüsi

• teab ilusalongi sisustus ja seadmetele esitatavad nõuded

• teab tööohutust ja ergonoomikat

• teab tööandja ja töövõtja õigused ja kohustused

• teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

• teab ilu - ja isikuteenuste osutamisel kasutatavate seadmete ja instrumentide dekontaminatsiooni

Kursus on mõeldud algajale, huvilistele ja ka neile, kellel on vähene kogemus, täiendkoolitusena.

Kursuse maksumus: 610 EUR

Hinna sisse ei kuulu koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid ja instrumendid: 70 EUR (viilid, küünenahatangid, küünenahalükkaja, tolmu hari, pintsel jm.)

Õppemaht: 53 akadeemilist tundi (5 õppepäeva) sh. teooria ja praktiline töö 40 tundi, iseseisev töö 13 tundi.

Programm:

Käte anatoomia, aparatuur, desinfektsioon, sterilisatsioon, küünte- ja nahahaigused, esmaabi, hügieen, käte kosmeetilised probleemid ja hooldused. Protseduuri teostamise kord ja järjekord, klienditeenindus.

Praktiline väljaõppe: kätemassaaž, klassikaline maniküür, küünte lakkimine, SPA.

Toimumisaeg:  vt. koolituskalender

Grupp: 4-6 õpilast

Päevade kava:

1 päev:

10:00 - 12:00 teooria

12:00 - 12:45 lõuna

12:45 - 16:00 praktiline töö omavahel (või modell)

2 päev:

SPA

3 päev:

4 päev:

5 päev:

10:00 - klient SPA maniküür eksam + teooria test

14:30 - klient SPA maniküür

Koolitaja:  Viktoria Stankus

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Kursustele registreerimine: Avaldus