1. Mesoteraapia ja RF-liftingu aparaadi CR-200 praktiline täiendkoolitus kosmeetikule
2. Ultraheli praktiline täiendkoolitus kosmeetikule
3. Happekoorimine täiendkoolitus kosmeetikule
4. MIKRODERMABRASIOON e. teemantlihvimine
5. Mesoteraapia, RF-lifting, Ultraheli, Happekoorimine,  teemantlihvimine
Koolituste eesmärk on anda teadmisi ning ettevalmistada kosmeetikut iseseisvalt töötada erinevate meditsiinilise eesmärgita seadmetega. Koolituse käigus tutvustatakse turul olevaid erinevaid seadmeid, mida võib kasutada kosmeetik oma töös. Koolitajaks on meedik Svetlana Tamp, on töötanud aastaid meditsiinilise eesmärgita kosmeetiliste seadmetega, ning on Iluravi Rahvusvahelise Erakooli kosmeetikute koolitaja.

1. Mesoteraapia ja RF-liftingu aparaadi CR-200 praktiline täiendkoolitus kosmeetikule.

Kursuse läbinud õpilane:

oskab iseseisvalt kasutada aparaadi, teab antud protseduuride näidustusi ja vastunäidustusi,  oskab valida ja kasutada protseduuriks vajalikud vahendeid ning anda soovitusi kliendile koduseks hoolduseks.

Täiendkoolituse hind: 480 €

Hinna sisse ei kuulu: aparaat, iga osaleja võtab aparaadi koolitusele kaasa: Mesoteraapia ja RF-liftingu aparaadi CR-200

Õppemaht: 5 akadeemilist tundi.

Programm:

Teoreetiline väljaõppe: aparaadi omadused, ohutusnõuded, näidustused, vastunäidustused, ettevalmistus protseduuriks, võimalikud ja sobilikud  vahendid protseduuri jaoks, protseduuri järjekord, protseduuride teostamine, kliendi nõustamine, aparaadi puhastamine, desinfektsioon, sterilisatsioon, võimalikud lisaseadmed ja lisahooldused, võimalikud probleemid ja nende lahendamine, kodune hooldus.

Toimumisaeg:  vt. koolituskalender

2. Ultraheli praktiline täiendkoolitus kosmeetikule
Kursuse läbinud õpilane:
oskab iseseisvalt kasutada aparaadi, teab antud protseduuride näidustusi ja vastunäidustusi,  oskab kasutada protseduuriks vajalikud vahendeid ning anda soovitusi kliendile koduseks hoolduseks.

Täiendkoolituse hind: 180 €

Grupp: 2-8 õpilast

Hinna sisse ei kuulu: koolituse läbiviimiseks kohustuslikud õppevahendid/instrumendid ja aparaat, iga osaleja võtab need koolitusele kaasa:

Vajalikud vahendid:

Õppemaht: 5 akadeemilist tundi.

Programm:

Teoreetiline väljaõppe: aparaadi omadused, erinevad aparaadid, ohutusnõuded, näidustused, vastunäidustused, ettevalmistus protseduuriks, võimalikud ja sobilikud  vahendid protseduuri jaoks, protseduuri järjekord, protseduuride teostamine, erinevate protseduuride võimalused UH seadega, kliendi nõustamine aparaadi puhastamine, desinfektsioon, sterilisatsioon, võimalikud lisaseadmed ja hooldused, võimalikud probleemid ja nende lahendamine, kodune hooldus.

Praktiline väljaõppe: protseduuri teostamine modelli peal

Toimumisaeg:  vt. koolituskalender

10.00 – 12.00 Teooria

12.00 – 13.30 Praktiline töö modelliga (võta kaasa oma modelli, võta kaasa oma UH seade)

Registreerimisel anna teada, kas vajad UH seadet või on olemas enda oma. Võib juhtuda, et kool ei võimalda nii palju aparaate ja praktiline osa ajaliselt venib.

13:30 - 14:00 Kirjalik test

​Praktilise koolituse edukalt läbinu ja kirjaliku testi sooritanu saab Iluravi Rahvusvahelise Erakooli tunnistuse. Vastasel juhul saab õpilane tõendi läbitud programmist.

Vastava eriala Tunnistus (IREK õpilane ei pea tunnistuse saatma)

Kursus alustab, kui sellele on registreerunud piisav hulk osavõtjaid. Õppekohad täidetakse registreerimise järjekorras

Registreerimine: irekilukool@gmail.com

3. Happekoorimine täiendkoolitus kosmeetikule

Happekoorimine ehk naha keemiline koorimine on nahka uuendav erihooldus

Täiendkoolituse hind: 180 €

Grupp: 2-8 õpilast

Hinna sisse kuub: teoreetiline ja praktiline koolitus õppevahenditega.

Õppemaht: 5-akadeemilist tundi.

Teoreetiline väljaõppe:

Hapete omadused, ohutusnõuded, näidustused, vastunäidustused, pH, ettevalmistus protseduuriks, võimalikud ja sobilikud  vahendid protseduuri jaoks, protseduuri järjekord, protseduuride teostamine, protseduuride protokollid, kliendi nõustamine, võimalikud lisaseadmed ja hooldused koos hapetega, võimalikud probleemid ja nende lahendamine, kodune hooldus.

Toimumisaeg:  vt. Koolituskalender

Õppekava:

4. MIKRODERMABRASIOON ehk teemantlihvimine

Kursuse läbinud õpilane:

oskab iseseisvalt kasutada aparaadi, teab antud protseduuride näidustusi ja vastunäidustusi, oskab valida ja kasutada protseduuriks vajalikud vahendeid ning anda soovitusi kliendile koduseks hoolduseks.

Täiendkoolituse hind: 480 €

Hinna sisse ei kuulu: aparaat, iga osaleja võtab oma aparaadi koolitusele kaasa: teemantlihvimise aparaat.

Õppemaht: 5 akadeemilist tundi.

Toimumisaeg:  vt. koolituskalender

2. Ultraheli praktiline täiendkoolitus kosmeetikule
3. Happekoorimine täiendkoolitus kosmeetikule
4. MIKRODERMABRASIOON e. teemantlihvimine

5. Mesoteraapia, RF-lifting, Ultraheli, Happekoorimine,  teemantlihvimine

Kursuse läbinud õpilane:

Oskab iseseisvalt kasutada aparaate, teab  protseduuride näidustusi ja vastunäidustusi, oskab valida ja kasutada protseduuriks vajalikud vahendeid ning anda soovitusi kliendile koduseks hoolduseks. Teab erinevaid happeid, nende vahet, pH, toimet, effektiivsust ja tulemust. Oskab kasutada happeid näohoolduses, teab antud protseduuride näidustusi ja vastunäidustusi, oskab kasutada protseduuriks vajalikud vahendeid ning anda soovitusi kliendile koduseks hoolduseks.

Täiendkoolituse hind: 1250 €

Grupp: individuaalõppe

Hinna sisse kuub: teoreetiline ja praktiline koolitus õppevahenditega.

Õppemaht: 12-akadeemilist tundi.

Teoreetiline väljaõppe:

aparaatide omadused, ohutusnõuded, näidustused, vastunäidustused, ettevalmistus protseduuriks, võimalikud ja sobilikud  vahendid protseduuri jaoks, protseduuri järjekord, protseduuride teostamine, kliendi nõustamine, aparaatide puhastamine, desinfektsioon, sterilisatsioon, võimalikud lisaseadmed ja lisahooldused, võimalikud probleemid ja nende lahendamine, kodune hooldus.

Praktiline väljaõppe: protseduuri teostamine 2-3 modelli peal

Toimumisaeg:  vt. Koolituskalender