Iluravi Rahvusvahelise Erakooli

õppekeskond

 

Näo- ja kehahooldusklaasis on 12 õpilasele kosmeetilised protseduurivoodid, vaporisaatorid, frimaatorid, darsonvaalid, Uh-seaded, töötoolid, töökärud, luuplambid, peeglid, sterilisaator, UV-kapp, valge tahvel, televiisor, projektori sein, kraanikauss, kapid ja riiulid õppevahenditega.

Iluravi Rahvusvaheline Erakool

Vaksali 17A-506, Tartu

 

 

 

Kunstküünte, käte ja jalgade hoolduse õppeklassis on 6 õppijale 6 pediküüri tooli ja 7 maniküüri töölauda, küünepuurid, UV-lambid, LED-lambid, jalavannid, töökärud, jalatoed, sterilisaator, UV-kapp, valge tahvel, televiisor, kraanikauss, kapid ja riiulid õppevahenditega, lisa suund ventilatsioon.

 

Iluravi Rahvusvaheline Erakool

Vaksali 17a-506, Tartu 

 

 

Juuksuri õppeklassis on 2 pesutooli, 8 peegliga töökohta, klienditoolid, töökärud, töölaud, sterilisaator, UV-kapp, valge tahvel, televiisor, kraanikauss, toodete kapp ja riiulid. Eraldi ruumis on laud, rätikute jaoks kuivatusrest ja korvid, õpilaste vahendid ja instrumendid karpides.

 

Iluravi Rahvusvaheline Erakool 

Vaksali 17A-506, Tartu 

 

Ilukooli õppeosa koosneb kolmest ruumist kosmeetiku, maniküüri ja juuksuri ruumidest. Lisaks koolis on puhke ruum, diivan, köök (külmkapp, mikrolaineahi, veekeedukann, nõudekapp), administraatori ja müügi osa. Ilukoolis on 2 WC ruumi, üks nendes on dušinurgaga. Lao- ja hoiuruum on eraldi ilukoolist.

 

Iluravi Rahvusvaheline Erakool 

 

info@ilukool.ee

 

 

Kontakt

Sotsiaalsed võrgud

Rohkem meist

TARTU 50410 EESTI

Vaksali 17 A, 5 korrus kab. 506

 

  • Facebook
  • Instagram

 Ilukool E-R 9.00-17.00 +372 555 11 900