Kaasaegsed Geelküüned + Disain

ja iluteenindus

(ISCED-F 2013

liigituse järgi)

Kursus on mõeldud algajale ja/või küünetehnikule,

kelle geelküünte paigaldamise ja hooldamise oskused vajavad lihvimist

Kursuse läbinud õpilane oskab:

• paigaldada geelküüsi

• hooldada geelküüsi

• eemaldada geelküüsi

• lihtsamaid disaine

• kaasaegselt töötada ja pildistada

• luua portfooliot

• täiuslik prantsuse geelküünte paigaldus ja hooldus

• kasutada õigeid töövahendeid, tooted ja hooldustooteid                                        Õpilaste tööd

• protseduuride läbiviimise korda

• kasutada puuri

• teab tööohutust ja ergonoomikat

• teab tööandja ja töövõtja õigused ja kohustused

• teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

• teab ilu - ja isikuteenuste osutamisel kasutatavate seadmete ja instrumentide dekontaminatsiooni

Õppe eesmärgiks on õppija ettevalmistamine iseseisvaks tööks küünetehnikuna, ning selleks vajalikke teadmiste andmine. Koolitus sobib algajale, kui ka täiendkoolitusena küünetehnikule, maniküürjale, iluteenidajale.

Kursuse maksumus: 1250 EUR

Hinna sisse ei kuulu koolituse läbiviimiseks vajalikud õppevahendid ja instrumendid: 150 EUR (UV lamp, küünenahatangid, küüneviilid, küünenahalükkaja, tolmu hari, geelipintsel, pitslid ja tipid disaini jaoks)

Õppemaht:  75 koolitustundi, sh. teooria ja praktiline töö 55 tundi, iseseisev töö 20 tundi, 5 õppepäeva

Kursuse sisu:

Teoreetiline väljaõppe: desinfektsioon, sterilisatsioon, võimalikud seadmed, käte anatoomia, küünte ja nahahaigused,

hügieen, käte kosmeetilised probleemid ja hooldused. Geelküünte teooria, erinevad tehnikad, erinevad vahendid.

Praktiline väljaõppe: geelküünte paigaldamine (erinevad tehnikad), hooldus ja eemaldamine, küünte kaunistused ja lihtsamad disainid, puuri kasutamine, pildistamine, portfoolio.

Toimumisajad:

Ette registreerimisega

Grupp: max. 4 õpilast

Õppekava:

1. päev

10:00 - 17:00 Praktiline väljaõpe (geelküünte paigaldus enda peal: mandel,

ovaal ja kandiline kuju. Prantsuse maniküür)

*Kodune töö - tippidel prantsuse maniküür

2. päev

10:00 - 17:00 Praktiline väljaõpe (geelküünte paigaldus geeliga mandel

või ovaal. Ombre ja küünedisain "Spider" geeliga)

*Kodune töö - Ombre, Disain "Spider" geeliga

3. päev

10:00 - 17:00 Praktiline väljaõpe (geelküünte paigaldus polyacril geeliga,

kandiline kuju. Prantsuse maniküür ja küünedisain. Foolium ja detaildisain.

*Fotosessioon

*Kodune töö - detaildisain ja foolium.

4. päev

09:00 - 10:00 Teooria

10:00 - 17:00 Praktiline väljaõpe (Geelküünte hooldus ovaal või mandel.

Prantsuse maiküür ja disain. Ink art

*Fotosessioon

*Kodune töö - Ink art ja valmistumine testiks.

5. päev

09:00 - 10:00 Kontrolltöö - test

10:00 - 17:00 Praktiline lõpptöö (geelküünte hooldus kandiline kuju.

Prantsuse maniküür ja disain kristallidega.

*Tagasiside, kursuse lõpetamine, tunnistus

Koolitaja:  Jana Oks (Jana Kapinus)                                                            Koolitaja töö

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise. Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Kursusele registreerimine: avaldus

Õppemeetodid: Koolituses kasutatakse grupiõppena loenguvormi, praktilist väljaõpet, mis viiakse läbi kooli vastavates õppe- ja praktikaklassides.