Depilatsioon

ÕPPEKAVARÜHM

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus

(ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolituse läbinud õpilane oskab:​

• erinevate piirkondade depilatsiooni teostamist (jalad, käed, kaenlaalused, bikiini)

• oskab kasutada ja kombineerida erinevaid tooteid ja tehnikad

• nõustada klienti

• oskab planeerida protseduuri aega ning on valmis iseseisvaks tööks

•        teab ilusalongi sisustust ja seadmetele esitatavad nõuded

•        teab tööohutust ja ergonoomikat

•        teab tööandja ja töövõtja õigused ja kohustused

•        teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

•        teab ilu - ja isikuteenuste osutamisel kasutatavate seadmete ja instrumentide dekontaminatsiooni

Antud mahuga koolitus on mõeldud neile, kellel on vähene kogemus ja/või täiendkoolitusena.

Koolituse maksumus: 280 €

Õppemaht: 8 ak.t

Õppekeel: EST / RUS

Toimumisaeg: Iga kuu

Õppekava:

10.00 – 11.30 Teooria

11.30 – 12.00 Lõuna

12.00 – 13.30 Praktiline töö 1. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon)

13.30 - 15.00 Praktiline töö 2. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon)

15.00 - 16.00 Kokkuvõte, tagasiside

Koolitaja: Viktoria Stankus

Praktiline töö- erinevate piirkondade depilatsioon (jalad, käed, kaenlaalused, bikiinipiirkond).

Registreerimine: Avaldus

Grupp: 2-6 osalejat​

Depilatsioon II

ÕPPEKAVARÜHM

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus

(ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolituse läbinud õpilane oskab:​

• oskab kasutada ja kombineerida erinevaid tooteid ja tehnikad

• nõustada klienti

• oskab planeerida protseduuri aega ning on valmis iseseisvaks tööks

•        teab ilusalongi sisustust ja seadmetele esitatavad nõuded

•        teab tööohutust ja ergonoomikat

•        teab tööandja ja töövõtja õigused ja kohustused

•        teab töökeskkonnaohutust, hügieeninõuded

Koolitus on mõeldud algajale, huvilistele ja ka neile, kellel on vähene kogemus, täiendkoolitusena.

Koolituse maksumus: 550 €

Õppekava maht: 21 koolitustundi, sh. teooria ja praktiline töö 16 tundi, iseseisev töö 5 tundi.

Toimumisaeg: Iga kuu, vaata koolituskaledrit

Päevade kava:

1 päev

10.00 – 11.30 Teooria (Karva ehitus, karvakasufaasid, erinevad karvaeemaldamise meetodid, vahendid, võtted. Depilatsioon ja selle tehnikad ja liigid. Erinevad tooted eel- ja järelhoolduseks, koduhoolduseks. Jalgade, käte, kaenlaaluste, bikiinipiirkonna depilatsioon.)

11.30 – 12.00 Lõuna

12.00 – 13.30 Praktiline töö 1. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon- jalad, käed, kaenlaalused, bikiinipiirkond)

13.30 - 15.30 Praktiline töö 2. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon- jalad, käed, kaenlaalused, bikiinipiirkond)

15.30 - 16.00 Testiks ettevalmistamine (Karva ehitus, karvakasvufaasid, erinevad karvaeemaldamise meetodid. Depilatsioon ja selle tehnikad. Erinevad tooted eel- ja järelhoolduseks. Jalgade, käte, kaenlaaluste, bikiinipiirkonna depilatsioon)

Iseseisev töö kodus: konspekti lugemine, õppimine

2 päev

10.00 – 11.30 Test

11.30 – 12.00 Lõuna

12.00 – 13.30 Praktiline töö 3. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon)

13.30 - 15.00 Praktiline töö 4. modelliga (erinevate piirkondade depilatsioon)

15.00 - 16.00 Kokkuvõte, tagasiside

Koolitaja: Viktoria Stankus

Vajalikud modellid leiab õpilane ise!

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

​Kvaliteetseks väljaõppeks vajalikud professionaalsed töövahendid on kohustuslikud koolituse läbiviimiseks ja on hinna sees.

Registreerimine: Avaldus

Grupp: 2-6 osalejat​