Täiuslik ripsmetehnika + modelleerimine (täiendkoolitus)

1012 Juuksuritöö ja iluteenindus (ISCED-F 2013 liigituse järgi)

Koolitus on mõeldud kogemustega ripsmetehnikule, kes oskab paigaldada, hooldada ja eemaldada ripsmed

klassikalisel meetodil.

Koolituse läbinud õpilane oskab:

paigaldada ja hooldada klassikalised ripsmed õigesti ja professionaalselt! Oskab modelleerida ja teab RV võistluste kriteeriumid.

Koolituse kavas:

1. Täiusliku ripsmetehnika saladused, võistluste kriteeriumid, modelleerimine

2. Praktiline osa, klassikaliste ripsmete paigaldus (täiuslik tulemus)

Maksumus: 350 €

Õppemaht: 10 akadeemilist tundi (1 õppepäev)

Toimumisaeg: Iga nädal

Nõue: ripsmetehniku kogemus, oma instrumendid

Päevakava:

09:00 – 11:30 Teooria

12.00 - 17:00 Praktiline töö kliendiga. Tagasiside.

Koolitaja: Viktoria Stankus

Praktika jaoks vajalikud kliendid leiab õpilane ise.

Ilukoolil olemas oma FB grupp "Ilukool otsib modelle", juhul, kui vajad abi modelle otsimisel.

Registreerimine: Avaldus

Grupp: 2-6 osalejat​